Powrót do góry Powrót do góry
Rozwiń menu

Oddział we Wrocławiu

Zakład Badań Regionalnych

Kierownik: dr inż. Mariusz Adynkiewicz-Piragas

Tel: (71) 32-00-356, e-mail: mariusz.adynkiewicz@imgw.pl

 

Biuro Prognoz Hydrologicznych we Wrocławiu

Kierownik: mgr Franciszek Szumiejko

Tel: (71) 32-00-140, e-mail: franciszek.szumiejko@imgw.pl 

Z-ca Kierownika: mgr inż. Magdalena Korcz 

Tel: (71) 32-00-218, e-mail: magdalena.korcz@imgw.pl

 

Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu

p.o. Kierownika: mgr Marek Kurowski 

Tel: (71) 32-00-155, e-mail: marek.kurowski@imgw.pl

Z-ca Kierownika: mgr Edyta Socha 

Tel: (71) 32-00-155, e-mail: edyta.socha@imgw.pl

 

Dział Służby Pomiarowo-Obserwacyjnej we Wrocławiu

p.o. Kierownika: mgr inż. Marcin Wdowikowski 

Tel: (71) 32-00-130, e-mail: marcin.wdowikowski@imgw.pl

Z-ca Kierownika: mgr inż. Paweł Derek

Tel: (71) 32-00-184, e-mail: pawel.derek@imgw.pl

 

Samodzielna Sekcja Informatyki we Wrocławiu

p.o. Kierownika: inż. Jarosław Miller

Tel: (71) 32-00-122, e-mail: jaroslaw.miller@imgw.pl

 

Biuro Administracyjne

Kierownik: mgr Renata Lipińska

Tel: (71) 32-00-110, e-mail: renata.lipinska@imgw.pl