Powrót do góry Powrót do góry
Rozwiń menu

Oddział Morski w Gdyni

Zakład Badań Morskich

Kierownik: dr Ewa Jakusik

tel. (58) 62-88-273, faks (58) 62-88-163, e-mail: ewa.jakusik@imgw.pl

 

Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni

Kierownik: Agnieszka Drwal-Tylmann

tel. (58) 62-88-159, e-mail: agnieszka.drwal-tylmann@imgw.pl

Z-ca Kierownika: Grzegorz Pietrucha

tel. (58) 62-88-150, e-mail: grzegorz.pietrucha@imgw.pl

 

Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich – Wydział w Szczecinie

Kierownik: Renata Kurowska-Łazarz

tel. (91) 43-42-012, e-mail: renata.kurowska-lazarz@imgw.pl

 

Biuro Prognoz Hydrologicznych w Gdyni

Kierownik: Alicja Kańska

tel. (58) 62-88-141, e-mail: alicja.kanska@imgw.pl

Z-ca Kierownika: Beata Kowalska

tel. (58) 62-88-150, e-mail: beata.kowalska@imgw.pl

 

Ośrodek Oceanografii i Monitoringu Hydrosfery i Atmosfery

Kierownik: Włodzimierz Krzymiński

tel. (58) 62-88-131, e-mail: wlodzimierz.krzyminski@imgw.pl

Z-ca Kierownika: Wojciech Kraśniewski

tel. (58) 62-88-261, e-mail: wojciech.krasniewski@imgw.pl

Z-ca Kierownika: Julita Biszczuk-Jakubowska

tel. (22) 56-94-365, e-mail: julita.biszczuk@imgw.pl

 

Dział Służby Pomiarowo – Obserwacyjnej w Gdyni

Kierownik: Przemysław Kantowicz

tel. (58) 62-88-171, e-mail: przemyslaw.kantowicz@imgw.pl

Z-ca Kierownika: Karol Wencel

tel. (58) 62-88-208, e-mail: karol.wencel@imgw.pl

 

Samodzielna Sekcja Informatyki

Kierownik: Marcin Szpiegowski

tel. (58) 62-88-120, e-mail: marcin.szpiegowski@imgw.pl

 

Biuro Administracyjne

p.o. Kierownika: Jerzy Piaścik

tel. (58) 62-88-248, e-mail: jerzy.piascik@imgw.pl