Powrót do góry Powrót do góry
07.03.2018

Zaproszenie na obchody Światowego Dnia Wody na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu – 22.03.2018

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Oddział we Wrocławiu (IMGW-PIB OWr) we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym (UP) we Wrocławiu zaprasza do udziału w obchodach Światowego Dnia Wody, który odbędzie się w dniu 22 marca 2018 r. na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. IMGW-PIB Odział we Wrocławiu objął również honorowy patronat nad tym świętem. Tegorocznym hasłem obchodów Światowego Dnia Wody jest: „Woda dla natury”. Ma ono na celu przybliżenie znaczenia wody i jej wykorzystania w różnych dziedzinach życia w powiązaniu z ekologią i ochroną środowiska. Rozpoczęcie Światowego Dnia Wody odbędzie się w auli Jana Pawła II zlokalizowanej w Centrum Naukowo-Dydaktycznym UP przy pl. Grunwaldzkim 24A we Wrocławiu o godz. 10:00.

Podczas obchodów tego święta, w ramach warsztatów skierowanych do młodzieży ze szkół średnich zostaną udostępnione przestrzenie na zorganizowanie stanowisk informacyjno-wystawowych. Takie stoisko przygotuje i zaprezentuje również Oddział IMGW – PIB we Wrocławiu. Więcej informacji dotyczących Światowego Dnia Wody dostępnych jest pod linkiem :

http://www.aqua.up.wroc.pl/ogloszenia/20947/zaproszenie_na_obchody_swiatowego_dnia_wody_na_uniwersytecie_przyrodniczym_we_wroclawiu.html

Szczegółowy plan obchodów dostępny jest w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Oddział we Wrocławiu
patron honorowy i współorganizator Światowego Dnia Wody 2018

Załączniki:

  • pdf Program (pdf)
    Program (pdf)
    Data dodania: 07.03.2018 10:55 Dodany przez: webmaster Rozmiar: 398 KB Pobrano: 476
Wyślij link Drukuj Powrót