Powrót do góry Powrót do góry
18.10.2017

Targi POL-ECO SYSTEM 17-19.X.2017

17 października w Poznaniu rozpoczęły się międzynarodowe targi POL-ECO SYSTEM pod hasłem „Gospodarka obiegu zamkniętego dla człowieka i przyrody”.

W otwarciu Targów wziął udział prof. dr hab. Mariusz Orion Jędrysek, Wiceminister Środowiska, Główny Geolog Kraju i Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Surowcowej Państwa.

Targi POL-ECO SYSTEM to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, obejmujące zagadnienia ochrony środowiska, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi.

W tym roku Targi trwają 3 dni podczas których odbywa się szereg konferencji i paneli dyskusyjnych. Dla zwiedzających dostępne są stoiska wystawców m.in. z Instytutu Ochrony Środowiska, Instytutu Badawczego Leśnictwa, Państwowego Instytutu Geologicznego oraz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, na których można uzyskać informacje dotyczące działalności poszczególnych instytucji, zapoznać się z usługami i produktami, czy choćby porozmawiać ze specjalistami.

Podczas tegorocznych Targów IMGW-PIB na swoim stoisku prezentuje m.in. podstawowe urządzenia takie jak klatka meteorologiczna, deszczomierze, radar meteorologiczny, czy przepływomierz, służące zbieraniu pomiarów zarówno meteorologicznych, jak i hydrologicznych. Na naszym stoisku dowiecie się jak powstają prognozy pogody, uzyskacie szczegółowe informacje o odczytywaniu zebranych danych oraz na jakiej zasadzie działają poszczególne urządzenia. Nasi specjaliści są do Waszej dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska!

Wyślij link Drukuj Powrót